KS MROCZNO - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Treningi - wtorki i piątki godz. 18:00
  • Aktualności:
  • 2017-08-01 Sparing nr 1
  • 2017-08-01 Zapisy 2017/2018
  • 2017-07-27 Zgłaszanie Zawodników do sezonu 2017/2018
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie - GKS Stawiguda 2:1
  • KS Syrena Spomlek Młynary - LZS Czarni Rudzienice 4:2
  • MKS Olimpia Olsztynek - KS Ewingi Zalewo 4:1
  • KS MROCZNO - MKS Start Nidzica 2:0
  • LKS Orzeł Janowiec Kościelny - KS Fortuna Gągławki 3:1
  • Radomniak Radomno - GKS Polonia Iłowo 3:3
  • KKS Warmia Olsztyn - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 5:1
  • KS Polonia Pasłęk - LKS Tęcza Miłomłyn 4:2
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 279, wczoraj: 292
ogółem: 1 942 086

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Na którym miejscu KSM zakończy rundę jesienną ?

Sponsorzy klubu

 Gmina Grodziczno , BANK SPÓŁDZIELCZY W IŁAWIE, SPORTIKA  , AGROMEX KALCHEM , BINSTAL , Agroturystyka KALCHEM , Domy Konesera , Studio Video TVK2 , Metal-Plast ,  FunColor, Galińska Anna , , TRANS-BET , AURELKA  , ŻAL-MIX, USŁUGI HYDRAULICZNE   T.Brzozowski,Piotr Żorański Produkcja Mebli W.Kruk, HOL-POL, Adam Żelazny,  Agnieszka Prochal i Piotr Rydel,BASTA, ARONET, Bar CRAZY, MASARNIA Kamiński Stanisław,MiE Romanowscy, F.U.H. Osicki Patryk.  ŻURALSCY.PL , GABINET WET. E. ŻURALSKI       

 

 

 

 

 

 

 

 

Zczuba.tv

Sport.pl

Aktualności

Turniej Dzikich Drużyn w Olsztynie

  • autor: ksmroczno, 2013-06-23 07:27

Turniej Dzikich Drużyn to drugi sprawdzian naszych młodych podopiecznych w tego typu turniejach. W meczach wzięły udział zespoły z całego województwa gdzie KSM zaprezentowało się całkiem dobrze. Starsza grupa 1999 doszła do ćwierćfinału gdzie uległa zwycięzcom TDzD 4:0 , ale za to w grupie pokonali 3:4 mocną ekipę - Dźwierzuty.

Młodsi zakończyli swój udział na grupie zdobywając 4 pkt.

Wyniki spotkań JKSM :

ROCZNIK 2002 (sobota, 22 czerwca)

Awansują zwycięzcy oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca (w grupie pięcioosobowej nie liczymy meczu z ostatnią drużyną). 

Grupa C

12:00 Korsze 1-0 GKS Gietrzwałd 
12:15 Faworyci Team 0-0 KS Radosne Orły 
12:30 KS Mroczno 0-1 Korsze 
12:45 GKS Gietrzwałd 1-0 KS Radosne Orły 
13:00 Faworyci Team 0-1 Korsze 
13:15 GKS Gietrzwałd 2-1 KS Mroczno 
13:30 KS Mroczno 4-1 Faworyci Team 
13:45 Korsze 0-2 KS Radosne Orły 
14:00 Faworyci Team 1-0 GKS Gietrzwałd 
14:15 KS Radosne Orły 1-1 KS Mroczno 

Klasyfikacja końcowa :

1) Korsze -9 pkt.

2) GKS Gietrzwałd -6 pkt.

3) KS Radosne Orły -5 pkt.

4) KS Mroczno -4 pkt.

5) Faworyci Team -3 pkt.

Ostatni mecz trzeba było wygrać ! :-(

 

ROCZNIK 1999 (sobota, 22 czerwca)


Awans zapewnią sobie po dwa najlepsze zespoły. 

Grupa B

8:30 G11 Olsztyn 1-4 Dźwierzuty 
8:45 Pakistan 0-1 KS Mroczno 
9:00 ZSB Sosnowicz 3-0 G11 Olsztyn 
9:15 Dźwierzuty 3-4 KS Mroczno 
9:30 Pakistan 3-2 G11 Olsztyn 
9:45 Dźwierzuty 3-0 ZSB Sosnowicz 
10:00 ZSB Sosnowicz 3-2 Pakistan 
10:15 G11 Olsztyn 1-3 KS Mroczno 
10:30 Pakistan 0-5 Dźwierzuty 
10:45 KS Mroczno 0-1 ZSB Sosnowicz 

Ćwierćfinały

1. 13:45  A1 Nowe Miasto Lub.  4-0    B2 KS Mroczno 

Pozdrawiam i zapraszam za rok. 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [733]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

KS MROCZNOMKS Start Nidzica
KS MROCZNO 2:0 MKS Start Nidzica
2017-04-23, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
KS Polonia Pasłęk - KS Syrena Spomlek Młynary
LKS Tęcza Miłomłyn - MKS Olimpia Olsztynek
KS Ewingi Zalewo - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
KS Fortuna Gągławki - KKS Warmia Olsztyn
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
GKS Stawiguda - KS MROCZNO
MKS Start Nidzica - Radomniak Radomno
GKS Polonia Iłowo - LZS Czarni Rudzienice

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie 2:1 GKS Stawiguda
KS Syrena Spomlek Młynary 4:2 LZS Czarni Rudzienice
MKS Olimpia Olsztynek 4:1 KS Ewingi Zalewo
KS MROCZNO 2:0 MKS Start Nidzica
LKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:1 KS Fortuna Gągławki
Radomniak Radomno 3:3 GKS Polonia Iłowo
KKS Warmia Olsztyn 5:1 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
KS Polonia Pasłęk 4:2 LKS Tęcza Miłomłyn

Statystyki drużyny

Najnowszy film

KS Mroczno 3:2 KS Wicher Gwiździny

Najnowsza galeria

Kozłowo 2010
Ładowanie...

Losowa galeria

Finały Mini Euro
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ksmroczno 1
2. Cherek21 1

Odtwarzacz

Kontakt

 Dane teleadresowe:
 

Klub Sportowy

"KS  MROCZNO"

Mroczno 22 A
13-324 Grodziczno

NIP 877-146-81-13




Mobile:

608 617 470 - prezes

505 103 909 - w-c prezes 

502 848 291 - trener 

600 340 175 - skarbnik / kierownik drużyny

zel_but@poczta.onet.pl

ksmroczno@wmzpn.pl